Jelikož JBT taky trochu přes jaro točilo a Bejčkův mlýn

19. května 2014 v 19:39 | Ziki, Hony |  -závody+kalbičky
Jelikož JBT taky trochu přes jaro točil.Muselo se vydat ozkoušet formičku na MČR ve sprintu do Znojma.Cesta tam byla dlouhá jak fronta v jídelně.Smažili jsme si to s Koučem Honou okolo 3hodin…Už na srazu nás zabíjela Škorpilka svejma kecama a přežít to s ní do Znojma vypadalo dosti nereálné J.To bejček Hony ještě netušil,že jí bude poslouchat i na béčkách…Přijíždíme do města a Kazby měl snad ještě zbytkáč či co,páč nemoh najít podle mapy ani kaufič :D. Hned jak jsme dorazili.Argísek dostal školu života a musel jít na vodítku s paní Š J,což nebyla žádná sláva a neboh koukat ani po fenách, jak byl přidušenej bejček .V karanténě žádná sláva.Koukáme na štětky a zevlujem,fakt psycho…Potkáváme Kůču a zbytek času trávíme kláním o chlastání a štětkách.Ty štětky naproti na nás dobře čuměly,jakej kotel z nás šel :D.Celou dobu nás zabíjel típek naproti nám,ten byl snad nadrženější než celý JBT :D. Konečně jsme se dostali na start a vyběhli,Trat mrtě pěkná,hodně voleb postupů,parádička…Výsledky ale na piču…Žádná hitpoška až na Dejva,ten běžel mimo mistrovství a vyhrál J.No hned po závodě sme se zbalili a vyrazili na jedníčku.Jenže,kdo zná Kůču tak ví,že s Kůčou se nikdy nejde jen na jedníčku :D…Už cestou na start sme vyhlídli hospy a v jedný to zakempili.Luxusní kozlík za 21byl ideální na zapití hořké porážky a bolesti nohou ,-).Zakecáváme se a posíláme 6ku,pak voláme odvoz.Škoda že se muselo jet no … By jsme tam byli snad do dneška :D.Hony musí smažit na další štreku a Kazby s Kůčou dávaj ještě jedníčku J.Z hospy odcházíme dost nakropený,nevim už proč mě Vendy kopala do prdele a už vůbec né,proč Tom přebíhal silnici :DD.Docházím k odjezdu a jedu se Zdenou,vykalenej jako svin blábolím v autě skorem sám :D.Ale bylo mi to celkem u prdelky.Přeci jen: No a coo???No a cooo? J
¨Bejčkův Mlýn - Honyho 3-denní peklo
Odcházim z hospy po rychlý šestce celkem vpohodě, občas řeknu nějakou tu kravinku, ale jako pohoda. Po chvilce přicházim za ostatníma pro věci aby se konečně mohlo odjet. Všichni vypadaj celkem naštvaně, pouze Hóna se směje a dodává že takhle dopadal taky. Zda tim myslel tak krásně usměvavě nebo tak že povídal jeden nesmysl za druhym to nevim. Každopádně vyrážíme k autu a frčíme na ubytování. V autě řeknu pár slov, nacož škorpilka dodává že odemě nechce být poblitá. Nenechávám si to líbit a řikám že opilý nejsem a radši házim hlavu k okýnku a spím. Párkrát se při nějakém tom hrbolu bouchnu ale bylo my to nějak jedno, neboť začínám cítit božskou vodičku v žaludku. Za chvíli dorážíme do Bejčkova Mlýna kde bydlíme. Radši rychle vystupuju a utíkám ke stromečku na záchod...čůrat, to druhé bohužel nebylo. Po blbých kecech škorpilový se jdeme ubytovat, vyrážíme do chatek, když najednou před náma dva oslové, kozi a ovce na naší verandě kde máme spát.
Co to kurva si řikám. Bohužel tohle bylo to nejmenší peklo co mě potkalo, zjišťuju, že jsem na jedný chatce se škorpilkou a havlikem. Hodit či nehodit si mašli? Nic jiného nezbývá a jdu se ubytovat. Večer rautová večeře a pár plzínek s předsedou a hónou. Další den hodinová pocházka po místních bunkrech ze 2. světový války. U pátého bunkru zjišťuju že to je pořád to samý a tak začínám se nudit. Po procházce jedeme na oběd do místního města na pizzu a plzínku. Po obědě si jedeme nakoupit jídlo do coop. Z coop vycházím s hónou po jedný basičce kozliků a nanuků. Prostě velcí frajeři. Vracíme se do penzionu, a s míláčkama jdeme do vlastních chatek. Vstupuju do chatky, spolubydlící koukají a nevěří svým očím. Škorpilka si okamžitě stěžuje havlikovi ať mi to chlastání zakáže, nacož dostává zpětnou odpověď: To mu to mám jako vypít? V duchu si řikám jak ji havlinda podělal. Večer u hony s lasi zjištuju, že si škorpilka stěžovala u předsedy. Mráz odpovídá: Je mladej, on může. Na to hona dodává, že škorpilku potkal před chatkou jak má v ruce basičku. Škorpilka se ptá jestli to je jenom jeho a hona suverénním hlasem dodává: Pouze moje, snad to dneska vydrží, basička je na jednu noc málo. Naštvaná Škorpilka odchází do penzionu, možná si šla stěžovat zemanovi. Večer padá 7 a jde se spát. V sobotu béčková klasika, pohodovej trenink, dvě velký chybky mě posouvají na 6. místo. V cíli zjišťuju, že kdybych neudělal chyby tak mám krásné 1.místo. Později jdeme s davidem na 6 jedniček. Pivko vynikající tak proč tam nezůstat? Večer s pomocí dejve a žákyň posílám zbytek basy a jdu spát. Do svý chatky odmítám jít a tak se uchyluju v posteli u davida. Spí se nám krásně, neboť vykydlost tam byla. Neděle béčková krátká. Tentokrát jedna brutální chyba, ale zase tam je 6.místo. A jako na klasice mohlo být vítězství. Každopádně dejv zabejčil oba dny a skončil o pár příček předemnou. Po závodě jedeme domů. V autě přemýšlím kolik jedniček padlo za ty 4 dny. Číslo malý nebylo, ale spokojenost byla obrovská, brutálně jsem se v cupu přiblížil k vedoucímu zikimu. Za víkend spokojenos, a už se těším jak si dám v jičíně s bejčkama z jbt další miláčky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kazby Kazby | 19. května 2014 v 19:51 | Reagovat

Luxusní článek bejky,já bych byl posera a volil mašli :D

2 Hony Hony | 19. května 2014 v 21:35 | Reagovat

Já jsem si ji málem zvolil hnedka v pátek ráno :D Ani den jsem nedokázal vydržet :D

3 Ana Ana | 19. května 2014 v 22:40 | Reagovat

Slušná práce!!:D Bejky, příště ji pořádně poblej;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama